Variklis | partecha.lt

Variklis

Variklis

Variklis ir jo dalys – svarbiausi mechanizmai transporto priemonėje, kurie sukuria sukimo momentą, reikalingą transporto priemonei judėti. Variklyje ir jo sistemoje dega kuras, kuris sukuria jėgą reikalingą ratams suktis. Tinkamai veikiantis variklis ir jo komponentai suteikia daugiau komforto ir patogumo, optimizuoja kuro sąnaudas, prailgina transporto priemonės eksploataciją. Variklį sudaro įvairios dalys ir komponentai: alkūninis velenas, alsuokliai, alyvos filtrai, siurbliai, variklio pagalvės, įtempėjai, oro filtrai, tarpinės bei kitos dalys. 


Kada reikia keisti variklio dalys?


Variklis ir visos jo dalys turi būti tikrinamos ir keičiamos reguliariai. Neefektyviai veikiančios ar sugedusios variklio dalys gali sukelti sukelti rimtus gedimus, sutrikdyti kitų komponentų darbą, o taip pat dėl kai kurių variklio dalių gedimų neįmanomas transporto priemonės naudojimas. Kaip įsigyti variklio dalys?


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.