Vidaus įranga | partecha.lt

Vidaus įranga

Vidaus įranga

Vidaus įranga tai įvairūs komponentai sudarantys transporto priemonės vidų ir dažnai atliekantys apdailos, interjero funkciją. Vidaus įranga tiek vairuotojui, tiek keleiviams taip pat suteikia komforto, bei leidžia atlikti tam tikrus veiksmus, valdyti įvairias dalis neišlipus iš automobilio.  


Kada reikia keisti vidaus įrangos dalys?


Įprastai vidaus įrangos dalys neturi galiojimo laiko, tačiau ilgainiui jos dėvisi, gali atsirasti mechaninių pažeidimų, kurie dažniausiai matomi plika akimi. Dažniausiai vidaus įrangos dalys yra keičiamos jeigu yra nusidėvėjusios, sulūžusios, taip pat jeigu neatlieka savo funkcijų (pavyzdžiui yra sugedę, užstrigę tam tikri mygtukai, mechanizmai, reguliuotojai). Vidaus įrangą gali paveikti aplinkos veiksniai, susidėvėjimas, drėgmė, elektros sistemoje atsiradę įtampos šuoliai. Kaip įsigyti vidaus įrangos dalys?


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.