Stabdymo jėgos reguliatorius | partecha.lt

Stabdymo jėgos reguliatorius

Stabdymo jėgos reguliatorius - tai vienas iš stabdžių sistemos komponentų. Jo tikslas neutralizuoti galinės automobilio ašies slydimą stabdant. Stabdymo jėgos reguliatorius įrengtas siekiant išlaikyti automobilio valdomumą ir stabilumą. Jeigu automobiliuose įrengta ABS sistema, stabdymo jėgos reguliatorius nėra montuojamas.   


Kada reikia keisti stabdymo jėgos reguliatoriu? 


Stabdymo jėgos reguliatorių būtina tikrinti reguliariai, o esant jo gedimams kuo skubiau pakeisti. Apie reguliatoriaus gedimą vairuotojas yra informuojamas užsidegusia lempute prietaisų skydelyje, taip pat gedimo požymis gali būti netolygus stabdžių veikimas, automobilis slysta. Reguliatorius automobilyje yra pritvirtintas galinėje ašyje ir atsakingas už stabdymo pajėgumo perdavimą į priekinę ir galinę dalį. Jeigu jis pažeistas, perdavimas neįvyksta arba atliekamas nereguliariu greičiu, dėl ko automobilis stabdo netolygiai. 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kaip įsigyti stabdymo jėgos reguliatoriu? 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.