Bagažinės amortizatoriai ir kitos dalys | partecha.lt

Bagažinės amortizatoriai ir kitos dalys

Bagažinės dalys


Kokybiškos, žinomų prekės ženklų bagažinių dalys kiekvieno automobilio modeliui. Įvairios bagažinės dalys, kaip ir kitos automobilio detalės dėvisi – yra veikiamos aplinkos pokyčių, dažno naudojimo, todėl ilgainiui jas tenka pakeisti naujomis dėl nusidėvėjimo ar įvairių pažeidimų. Partecha.com internetinėje parduotuvėje rasite platų bagažinės dalių pasirinkimą savo automobiliui – vienos populiariausių prekių – bagažinės amortizatoriai, dujinės spyruoklės, dangčio rankenos, atidarymo jungtukai, pakėlėjai ir kitos detalės kiekvieno automobilio modeliui geromis kainomis. 


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

AUDI Q7 (4MB) Bagažinės amortizatorius (4M0827852C)

P-4666, Audi

Dešinė..

Kaina: 50.00€
Be PVM: 41.32€

AUDI E-TRON (GEN_) BAGAŽINĖS DANGČIO VALDYMO BLOKAS (4KE959107A)

P-8265, Audi

Tailgate control unit module..

Kaina: 40.00€
Be PVM: 33.06€

Kaip išsirinkti bagažinės amortizatorių pagal automobilio markę?


Bagažinės amortizatorius nedidelė, tačiau svarbi detalė fiksuojanti bagažinės duris. Bagažinės amortizatoriui tenka didelė laikymo apkrova, todėl laikui bėgant jis praranda savo stiprumą ir nepajėgia atlaikyti bagažinės dangčio, todėl dažniausiai jį reikia keisti nauju. Bagažinės amortizatorius galite įsigyti partecha.com internetinėje parduotuvėje pasinaudoję patogia paieškos sistema, kurioje pasirinkę gamintoją, automobilio modelį bei modificikaciją galėsite išsirinkti savo transporto priemonei tinkamą detalę. Automobilių bagažinės amortizatorių pakeitimas neužima daug laiko ir nereikalauja daug žinių, todėl tai nesunkiai galite atlikti ir savarankiškai.

Automobilio bagažinės dujinės spyruoklės – kaip išsirinkti? 


Dujinės spyruoklės – hidropneumatinis įtaisas, atrama, kuriame funkciją atlieka dujos. Spyruoklės yra kaip atrama, laikanti bagažinės ar variklio dangtį kai jis yra pakeltas, taip pat užtikrina sklandų ir patogų dangčių atidarymą bei uždarymą. Įprastai dujinių spyruoklių tarnavimo laikas yra neribotas – jos gali sklandžiai veikti ne vieną dešimtį metų, tačiau veikiant išorinių ir mechaninių veiksnių ilgainiui gali prarasti savo efektyvumą, o kai kuriais atvejais (tvirtinimo lūžimas ir kt.) pasižeisti nepataisomai. Kad dujinės spyruoklės veikia neefektyviai gali išduoti tokie veiksniai kaip: dangčio fiksacijos gedimai, dangčiui atidaryti ar uždaryti reikalinga papildoma jėga. Spyruoklę reiktų rinktis pagal konkretų savo automobilio modelį, jos pakeitimas neužima daug laiko, todėl tai nesunkiai galima atlikti ir savarankiškai.