Įsiurbimo kolektorius | partecha.lt

Įsiurbimo kolektorius

Įsiurbimo kolektorius – variklio dalis, tiekianti kuro ir oro mišinį į cilindrus. Kolektorius reikalingas aprūpinti variklį oru. Pagrindinė jo funkcija tolygiai paskirstyti degimo mišinį į kiekvieną cilindro galvutės įsiurbimo angą. Tolygus paskirstymas yra svarbus siekiant optimizuoti variklio efektyvumą ir našumą. 


Kada reikia keisti įsiurbimo kolektorių?


Įsiurbimo kolektorius tai detalė, kuri turi būti tikrinama reguliariai. Ant įsiurbimo kolektoriaus sienelių kaupiasi teršalai, o tai mažina kolektoriaus efektyvumą, taip į variklio cilindrus mažinamas praleidžiamo oro kiekis todėl susidaro nekokybiškas kuro-oro mišinys. Neefektyviai veikiantį ar sugedusį kolektorių būtina keisti nauju. Plastikiniai kolektoriai ilgainiui gali išsilydyti. Ilgainiui kolektorius gali tapti nesandarus, o tai veikia oro srauto matuoklės ar EGR vožtuvo darbą ir didina kuro sąnaudas.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kaip įsigyti įsiurbimo kolektorių? 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.