Akumuliatoriaus laikiklis

Akumuliatoriaus laikiklis – specialus blokas, kuris apsaugo akumuliatorių, neleidžia jam judėti iš vietos judant į kalnus, sukant, ar važiuojant nelygiais keliais. Užmiesčio keliai, duobės, nelygumai judina akumuliatorių, netinkamai pritvirtintas akumuliatorius gali išslysti iš vietos, sukelti jungties problemų, todėl būtina pasirūpinti tinkamu ir stabiliu akumuliatoriaus laikymu. Laikiklis prisitaiko prie kiekvieno akumuliatoriaus, jį sulaiko ir leidžia išvengti smūgių.  


Kada reikia keisti akumuliatoriaus laikiklį? 


Laikiklis yra ta automobilio detalė, kurios nereikia keisti reguliariai. Laikikliai neturi savo galiojimo laiko, tačiau juos būtina reguliariai patikrinti ar neatsirado mechaninių pažeidimų, ar laikiklis yra tvirtas ir neatsilaisvino. Įprastai laikikliai yra keičiami atsiradus mechaniniams pažeidimams, avarijos, smūgio metu įvykus detalės lūžiui. 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kaip įsigyti akumuliatoriaus laikiklį? 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.