Vakuumo siurblys | partecha.lt

Vakuumo siurblys

Važiuojant automobiliu, sugedus stabdžių stiprintuvui, vairuotojas ir keleiviai gali patekti į pavojingą situaciją, todėl vakuuminis siurblys apsaugo nuo avarijos, nes atlieka atsarginio stiprintuvo vaidmenį. Taip pat vakuumo siurblys yra naudojamas kai didinamas pneumatinių vykdančiųjų elementų skaičius, taip yra sukuriamas didesnis variklio galingumas.


Kada reikia keisti vakuumo siurblį?


Vakuumo siurblys neturi savo veikimo laiko, tačiau turi būti keičiamas tuomet, jeigu diafragma ar vožtuvai prarado savo veiksmingumą. Vakuumo siurblio gedimas gali būti atpažįstamas jeigu spaudžiant stabdžių pedalą reikia daugiau pastangų, tuo tarpu, kai stabdžių veiksmingumas ženkliai sumažėja. Vakuumo siurblys turi būti parinktas tik konkrečiam automobilio modeliai. Tai iš anksto numatoma jo konstrukcijoje, važiuoklės rūšyje ir kituose bruožuoseRodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kaip įsigyti vakuumo siurblį?


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.