Elektros įranga

Elektros įranga

Visos elektrinės detalės automobilyje sudaro komponentų rinkinį, kuris kaupia ir gamina elektrą, naudoja ją įvarioms užduotims atlikti. Pagrindiniai elektros sistemos komponentai yra: baterija, starteris, kintamos srovės generatorius, uždegimo jungiklis, laidai, relės, saugikliai. Tai pat energiją naudoja žibintai, priekinio stiklo valytuvai, elektriniai langų reguliatoriai, šildomos sėdynės, įvairūs jutikliai bei kiti elektra maitinami prietaisai.


Kada reikia keisti elektros įranga? 


Elektros sistemos gedimą dažniausia sukelia tam tikrų sistemų susidėvėjimas. Dėl automobilio elektros sistemos gedimų dažnai kyla problemos su variklio užvedimu, kai kuriais atvejais variklis gali visai neužsivesti. Reikia atsiminti kad drėgmė bei nešvarumai neigiamai veikia elektros kontaktus, tai pat nepakankamas kontaktas gali išlydyti ar sudeginti elektros sistemos jungtis. 

Kaip įsigyti elektros įrangą?


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.