Parktronikai, parkavimo davikliai | partecha.lt

Parktronikai, parkavimo davikliai

Parkavimo davikliai, kitaip dar vadinami parktronikai – specialus prietaisas tvirtinamas automobilio priekyje bei gale. Nors šie įrenginiai nėra privalomoji automobilio dalis, tačiau daugelyje šiuolaikinių automobilių modelių ši sistema yra pritaikoma. Jie geba apskaičiuoti atstumą nuo automobilio iki esamo objekto bei taip informuoja borto kompiuterį bei vairuotoją apie galimas kliūtis kelyje. Parkavimo jutikliai veikia ultragarso arba elektromagnetinio lauko technologijų pagrindu ir apie kliūtį kelyje informuoja vairuotoją garsiniu signalu. Parkavimo jutikliai įrengti transporto priemonėje praverčia ne tik pradedantiesiems, bet ir patyrusiems  vairuotojams. Jie puikiai pasiteisina parkuojantis, kai nėra gerai jaučiami automobilio gabaritai ar nesant tikriems dėl atstumo iki galimo kliūties, apriboto matomumo atvejais. 


Parktronikų funkcija ypatingai naudinga kai automobilis juda atbuline eiga, statant automobilį ankštose aikštelėse. Daviklių pagalba vairuotojai yra kur kas budresni ir atidesni parkuojantis, taip apsaugomas ne tik savo, bet ir kitų turtas. 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

MERCEDES-BENZ GLE (W166) Atstumo daviklis (A0009051114)

P-6476, Mercedesbenz

..

Kaina: 60.00€
Be PVM: 49.59€

Kokios yra parktronikų rūšys?


Skirtingų transporto priemonių modeliuose yra įrengiamos ir skirtingos parktronikų rūšys – garsinio, vizualinio arba abiejų kartu tipo. 

Garsinio tipo – tokio tipo įrenginiai skleidžia ritmingus garsus artėjant link kliūties. Jų garsas ir ritmingumas intensyvėja mažėjant atstumui iki kliūties. 

Vizualinio ir garsinio tipo (kombinuoti) – vaizdinė funkcija, kur LCD ar LED ekrane yra rodomas atstumas iki kliūties. Tokio tipo sistema ne tik skleidžia garsinius signalus, bet ir ekrane rodo kiek liko atstumo iki kliūties. Naujesniuose automobilių modeliuose yra įrengtos galinės vaizdo kameros, fiksuojančios realų automobilio vaizdą ir atstumą iki kliūties, kuris atvaizduojamas ekrane. 


Parktronikų įrenginį sudaro: 


Jutikliai – automobiliui važiuojant bei parkuojantis jutikliai geba atrasti objektus, galimas kliūtis ir šią informaciją siunčia į valdymo bloką. Gali būti montuojami tiek gale tiek priekyje. 

Valdymo blokas – gauna informaciją apie kliūtį iš jutiklio ir šią informaciją siunčia garso signalui, duodamas komandą.   

Garso signalo įtaisas – yra automobilyje ir informuoja vairuotoją garsiniu signalu apie galimą kliūtį. Parktronikų privalumai ir nauda


Parkavimo davikliai yra paprasto ir patogaus naudojimo. Toks įrenginys yra naudingas ne tik pradedantiems, bet ir patyrusiems vairuotojams, kuriems kliūtys kelyje taip pat gali virsti iššūkiu. Pagrindiniai paktronikų privalumai: 

Itin paprastas ir lengvas parktronikų montavimas – juos galite įsirengti ir savarankiškai. 

Patogus ir žinių nereikalaujantis valdymas ir įrenginio veikimas. 

Naudingas pradedantiesiems vairuotojams, ankštose aikštelėse, nežinomose vietose, taip pat vietose kur yra ribojamas matomumas.

Leidžia greičiau pajusti automobilio gabaritus, ypatingai jeigu tai naujas automobilis ar dažnai tenka naudotis skirtingais automobiliais.

Modernūs parktronikai suteikia daugiau funkcijų ir galimybių (pvz. vaizdo kameros) kelyje apsaugant savo automobily nuo galimų susidūrimų parkavimo metu. 


Kaip išsirinkti parktronikus?


Parktronikus rinkitės pagal savo automobilio modelį bei charakteristikas. Išsirinkti tinkamą prekę gali padėti partecha.com paieškos sistema, įvedus gamintoją, automobilio modelį bei modifikaciją išsirinkite Jūsų automobiliui tinkamą įrenginį. Parktronikai ir jų kaina priklauso nuo Jūsų automobilio modelio bei pasirinkto gaminio galimybių. 

Geriausi parktronikai Jūsų automobilio modeliui greitai ir patogiai internetu. Prireikus pagalbos mūsų specialistai visuomet pasiruošę padėti, patarti bei išrinkti geriausią Jūsų poreikius atitinkančią prekę.