Saugiklių blokas | partecha.lt

Saugiklių blokas

Kai elektros grandinėje atsiranda gedimas įvyksta trumpasis jungimas, ir ji persikrauna. Tokiu atveju perkaista generatoriaus laidai ir apvijos, o akumuliatoriuje gali užvirti elektrolitas. Tam kad tokia situacija neatsitiktu naudojami saugikliai.  Saugiklių funkcija apsaugoti elektros grandines nuo perkrovos ir trumpojo jungimo, jie, užfiksavę padidėjusią įtampą, nutraukia jos tiekimą.


Kada reikia keisti saugiklių bloką?


Saugiklių bloką būtina keisti jam perdegus ar patyrus mechaninius pažeidimus. Saugikliai gali perdegti dėl elektros mazgo, elektros instaliacijos elemento pažeidimo arba pačios elektros instaliacijos pažeidimo, įtampos šuolio, netinkamo gamintojo saugiklio naudojimo, netinkamo kontakto tarp saugiklio ir korpuso. Saugiklių blokas gali ne tik perdegti, bet ir išsilydyti, taip pažeisdamas kitus komponentus. Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

VW TOURAN (1T1, 1T2) Saugiklių dėžė (1k0907361B)

P-1188, Partecha

Tinka VW Tiguan, Golf V..

Kaina: 11.94€
Be PVM: 9.87€

SKODA OCTAVIA II (1Z3) Saugiklių dėžė (1k0907361B)

P-1188, Partecha

Tinka VW Tiguan, Golf V..

Kaina: 11.94€
Be PVM: 9.87€

Kaip įsigyti saugiklių bloką?  


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.