VW PASSAT Slenkstis | partecha.lt

vw passat slenkstis

VW PASSAT automobilių slenksčiai. Tai automobilio kėbulo dalis, montuojama palei kėbulo apatinį kraštą. Slenksčiai ne tik atlieka apdailos funkciją, tačiau ir apsaugo automobilį nuo kelyje sutinkamų akmenukų, purvo ir kitų medžiagų. 


Nauji ir naudoti VW PASSAT automobilio slenksčiai


Platus naujų ir naudotų slenksčių pasirinkimas VW PASSAT automobiliui. Nors slenksčiai yra tvirta automobilio detalė, tačiau ji yra veikiama aplinkos, temperatūrų pokyčių, todėl ilgainiui nusidėvi, juos gali paveikti korozija, todėl rekomenduojama juos keisti naujais. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

VW PASSAT (3C2) Slenkstis (3C0853855D)

P-3419, Volkswagen

..

Price: 35.00€ Ex Tax: 28.93€

VW PASSAT (3C2) Slenkstis (3C0853856D)

P-3420, Volkswagen

..

Price: 45.00€ Ex Tax: 37.19€

Kaip žinoti jog detalė tinkama VW PASSAT automobiliui?


Slenksčiai automobiliams yra skirtingi, todėl turi būti pasirenkami pagal konkretų VW PASSAT automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.