vw passat kondicionieriaus kompresorius

VW PASSAT kondicionieriaus kompresoriai. Tai vadinamoji kondicionieriaus sistemos šerdis, kuri spaudžia freoną, taip didindama temperatūrą ir slėgį. Kompresorius užtikrina sklandų, kokybišką ir patikimą kondicionieriaus sistemos darbą. 


Nauji ir naudoti VW PASSAT kompresoriai


Platus naujų ir naudotų kondicionieriaus kompresorių pasirinkimas VW PASSAT automobiliui. Sugedusį kompresorių visuomet būtina pakeisti, jo gedimus gali sukelti aušinimo trūkumas, prastai išskalauta arba visiškai neišskalauta sistema, netinkama alyva ar kondicionavimo sistemos priedai. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 


Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama VW PASSAT automobiliui?


Kompresorius kondicionieriui turi būti pasirenkamas pagal konkretų VW PASSAT automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.