vw passat cc alyvos aušintuvas

VW PASSAT CC alyvos aušintuvai. Tai detalė susidedanti iš specialių aušinimo plokščių ir vamzdelių, kurie atvėsina karštą alyvą. Alyvos aušintuvas vėsina alyvą, kad ji neperkaistų, taip pat padidina variklio aušinimo efektyvumą.


Nauji ir naudoti VW PASSAT CC  alyvos aušintuvai


Platus naujų ir naudotų alyvos aušintuvų pasirinkimas VW PASSAT CC   automobiliui. Alyvos aušintuvas turi būti keičiamas jeigu yra pažeistas, atsirado defektai. Apie alyvos aušintuvo gedimus gali įspėti alyvos temperatūros padidėjimas, taip pat alyvos slėgio mažėjimas. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama VW PASSAT CC  automobiliui?


Alyvos aušintuvai nėra universalūs, todėl turi būti pasirenkami pagal VW PASSAT CC   automobilio konkretų modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.