vw passat cc akumuliatoriaus laikiklis

VW PASSAT CC automobilių akumuliatoriaus laikikliai. Tai dalis prisitaikanti ir stabiliai laikanti akumuliatorių bei neleidžianti jam judėti iš vietos važiuojant nelygiais keliais, sukantis, taip išvengiant akumuliatoriaus bei kitų aplink esančių dalių gedimų.  


Nauji ir naudoti VW PASSAT CC automobilio akumuliatoriaus laikikliai


Platus naujų ir naudotų akumuliatoriaus laikiklių pasirinkimas VW PASSAT CC automobiliui. Pastebėjus akumuliatoriaus laikiklio defektus – lūžius, skilimus, koroziją – jį būtina pakeisti, norit užtikrinti stabilų ir tvirtą akumuliatoriaus laikymą. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 


Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama VW PASSAT CC automobiliui?


Akumuliatoriaus laikikliai turi būti pasirenkami pagal konkretų VW PASSAT CC automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.