vw passat antrinis oro siurblys

VW PASSAT automobilio oro siurblys, antrinis oro įsiurbimas. Visos įsiurbimo sistemos automobilyje paskirtis yra aprūpinti variklį švariu ir filtruotu oru, kuris yra reikalingas kurui deginti. 


Naujas VW PASSAT automobilio oro siurblys, antrinis oro įsiurbimas


Platus naujų oro siurblių, antrinio oro įsiurbimo dalių pasirinkimas VW PASSAT automobiliui. Antrinis oro siurblys ilgainiui yra linkęs susidėvėti, užstrigti ar užsikimšti, todėl jį būtina keisti nauju. Apie siurblio gedimus gali išduoti netolygus variklio garsas, didesnės kuro sąnaudos. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis.

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama VW PASSAT automobiliui?


Oro siurblys, antrinis oro įsiurbimas turi būti pasirenkamas pagal konkretų VW PASSAT automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.