vw passat alltrack vidaus pūtiklis

VW PASSAT ALLTRACK salono ventiliatoriai – užtikrina komfortą kelionių metu bei atvėsina transporto priemonės saloną. Salono ventiliatorius ne tik užtikrina patogumą, šviežią ir gaivų orą automobilio salone, tačiau ir gerina aušinimo skysčio cirkuliaciją. 


Nauji ir naudoti VW PASSAT ALLTRACK salono ventiliatoriai


Platus naujų ir naudotų ventiliatorių pasirinkimas VW PASSAT ALLTRACK automobiliui. Salono ventiliatoriai gali sugesti dėl perkaitimo, ar dėl kitų elektros grandinės gedimų, todėl visais atvejais turi būti keičiami naujais. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama VW PASSAT ALLTRACK automobiliui?


Salono ventiliatorius turi būti pasirenkamas pagal konkretų VW PASSAT ALLTRACK automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 

Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.