vw passat alltrack turbina

VW PASSAT ALLTRACK automobilių turbinos. Turbokompresorius yra skirtas efektyviam ir sklandžiam variklio darbui. Turbina yra varoma išmetamųjų dujų, ji velenu sujungta su kompresoriumi, pumpuojančiu orą į variklį. Turbina gerina variklio darbą bei ekonomiškai paskirsto degalų sunaudojimą. 


Naujos ir naudotos VW PASSAT ALLTRACK automobilių turbinos


Platus naujų ir naudotų turbinų pasirinkimas VW PASSAT ALLTRACK automobiliui. Apie turbinos gedimus gali išduoti sumažėjusi variklio trauka, išmetamos keistos spalvos dujos. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

VW PASSAT ALLTRACK (3G5) Turbina (04L253010B)

P-5911, Volkswagen

..

Price: 450.00€ Ex Tax: 371.90€

Kaip žinoti jog detalė tinkama VW PASSAT ALLTRACK automobiliui?


Turbinos turi būti pasirenkamos pagal konkretų VW PASSAT ALLTRACK automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.