vw passat alltrack stabdžių trinkelių rinkinys

VW PASSAT ALLTRACK automobilių stabdžių trinkelių komplektai. Tai stabdžių sistemos dalis esanti automobilio priekyje ir gale, trinkelės montuojamos stabdžių suporte ir atsakingos už saugumą bei stabdymo efektyvumą. 


Nauji VW PASSAT ALLTRACK automobilio stabdžių trinkelių komplektai


Platus naujų stabdžių trinkelių pasirinkimas VW PASSAT ALLTRACK automobiliui. Trinkelės yra veikiamos trinties, įvairių temperatūrų pokyčių, todėl tai viena dažniausiai keičiamų stabdžių sistemos dalių. Įprastai trinkelės yra keičiamos kas 15-20 tūkstančių nuvažiuotų kilometrų. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama VW PASSAT ALLTRACK automobiliui?


Stabdžių trinkelės turi būti pasirenkamos pagal konkretų VW PASSAT ALLTRACK automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.