seat ibiza iv st stabdžių tarpiklių rinkinys

SEAT IBIZA IV ST automobilių stabdžių dalys ir priedai. Stabdžių sistema – vienas svarbiausių ir pagrindinių mechanizmų transporto priemonėje. Įsigykite pagrindines stabdžių dalis savo automobiliui: stabdžių disko apsaugos, tarpiklių rinkinys, stabdžių apkabos, stabdžių nusidėvėjimo daviklis bei kiti priedai. 


Naujos ir naudotos SEAT IBIZA IV ST automobilių stabdžių dalys ir priedai


Platus naujų ir naudotų stabdžių dalių ir priedų pasirinkimas SEAT IBIZA IV ST automobiliui. Saugias keliones užtikrina efektyvi ir sklandžiai veikianti stabdžių sistema, todėl ją ir visas dalis būtina reguliariai prižiūrėti, o sugedus nedelsiant keisti. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama SEAT IBIZA IV ST automobiliui?


Stabdžių dalys ir priedai turi būti pasirenkami pagal konkretų SEAT IBIZA IV ST automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.