seat ibiza iv sportcoupe termostatas, aušinimo skystis

SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE automobilių termostatai – vieni svarbiausių aušinimo sistemos elementų. Kai variklis yra šaltas, termostato funkcija yra reguliuoti aušinimo sistemą, kad aušinimo skystis cirkuliuotų tik sistemoje. Esant šiltam varikliui, termostatas reguliuoja aušinimo skysčio cirkuliaciją ne tik variklyje, bet ir per radiatorių.


Nauji ir naudoti SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE termostatai


Platus naujų ir naudotų termostatų pasirinkimas SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE automobiliui. Dažniausias termostatų gedimas, jų užstrigimas, kas gali daryti įtaką variklio perkaitimui, todėl ši dalis turi būti keičiama nedelsiant. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) Termostatas, aušinimo skystis (03C121111AE)

P-924, VIKA

pradinė temperatūra [°C]: 83, 87..

Price: 44.40€ Ex Tax: 36.69€

Kaip žinoti jog detalė tinkama SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE automobiliui?


Termostatas turi būti pasirenkamas pagal konkretų SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.