seat ibiza iv alyvos siurblys

SEAT IBIZA IV automobilių alyvos siurbliai. Variklio sistemos dalis, kurios pagrindinė užduotis yra alyvos tiekimas iš karterio į variklio tepimo vietas. Paleidus variklį, alyvos siurblys iš karto turi paduoti pakankamą alyvos kiekį į tepimo vietas, o paduoto kiekio turi pakakti esant žemo dažnio apsukoms. 


Nauji ir naudoti SEAT IBIZA IV automobilių alyvos siurbliai


Platus naujų ir naudotų alyvos siurblių pasirinkimas SEAT IBIZA IV automobiliui. Variklio siurblys tiesiogiai užtikrina sklandų ir efektyvų variklio darbą, todėl turi būti reguliariai tikrinamas ir keičiamas. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 


Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama SEAT IBIZA IV automobiliui?


Alyvos siurbliai turi būti pasirenkami pagal konkretų SEAT IBIZA IV automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.