SEAT IBIZA III Radiatorius | partecha.lt

seat ibiza iii radiatorius

SEAT IBIZA III radiatoriai – tai aušinimo sistemos dalis, kuri sudaryta iš horizontaliai arba vertikaliai išdėstytų mažo skersmens vamzdelių. Kai automobilis juda, tarp radiatoriaus grotelių susidaro oro srautas. Pagrindinė radiatoriaus funkcija aušinti vandenį, kuris iš variklio vandens rezervuaro teka į radiatorių. 


Nauji ir naudoti SEAT IBIZA III radiatoriai


Platus naujų ir naudotų radiatorių pasirinkimas SEAT IBIZA III automobiliui. Sugedusio ar neefektyviai veikiančio radiatoriaus gedimus galima pastebėti iš karto, tai gali būti variklio perkaitimas, didelės aušinamojo skysčio sąnaudos, pratekėjimas. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama SEAT IBIZA III automobiliui?


Aušinimo sistemos radiatorius turi būti pasirenkamas pagal konkretų SEAT IBIZA III automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 

Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.