SEAT CORDOBA Vairo traukės ir atgaliai | partecha.lt

seat cordoba skersinės vairo trauklės galas

SEAT CORDOBA automobilių vairo traukės ir atgaliai. Tai svarbi automobilio dalis, kuri perduoda judesį iš vairo kolonėlės į vairo pavarą ir taip  kontroliuoja sinchronizuotą priekinių ratų darbą. Traukių užduotis perduoti judesį ratams, kad sukantis vairui, tvarkingai ir tinkamai suktųsi ratai.


Naujos ir naudotos SEAT CORDOBA automobilių vairo traukės ir atgaliai


Platus naujų ir naudotų vairo traukių ir atgalių pasirinkimas SEAT CORDOBA automobiliui. Vairo traukės turi būti keičiamos poromis, taip pat jas keičiant rekomenduojamas ir atgalių keitimas. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama SEAT CORDOBA automobiliui?


Vairo traukės ir atgaliai turi būti pasirenkami pagal konkretų SEAT CORDOBA automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekes pristatome visoje Lietuvoje (Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) ir užsienyje.