mercedes-benz cls pečiuko ventiliatoriaus reustatas

MERCEDES-BENZ CLS salono ventiliatoriai – užtikrina komfortą kelionių metu bei atvėsina transporto priemonės saloną. Salono ventiliatorius ne tik užtikrina patogumą, šviežią ir gaivų orą automobilio salone, tačiau ir gerina aušinimo skysčio cirkuliaciją. 


Nauji ir naudoti MERCEDES-BENZ CLS salono ventiliatoriai


Platus naujų ir naudotų ventiliatorių pasirinkimas MERCEDES-BENZ CLS automobiliui. Salono ventiliatoriai gali sugesti dėl perkaitimo, ar dėl kitų elektros grandinės gedimų, todėl visais atvejais turi būti keičiami naujais. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama MERCEDES-BENZ CLS automobiliui?


Salono ventiliatorius turi būti pasirenkamas pagal konkretų MERCEDES-BENZ CLS automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 

Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.