KIA CARENS IV Saugos diržai | partecha.lt

kia carens iv saugos diržų komplektas k+d

KIA CARENS IV automobilių saugos diržai. Tai privalomoji saugos sistemos dalis kiekvienoje transporto priemonėje. Saugos diržai tiesiogiai atsakingi už saugumą kelyje bei yra efektyvi priemonė eismo įvykio metu apsauganti vairuotoją bei keleivius. 


Nauji ir naudoti KIA CARENS IV automobilių saugos diržai


Platus naujų ir naudotų saugos diržų pasirinkimas KIA CARENS IV automobiliui. Saugos diržai būtini kiekvienoje transporto priemonėje, jeigu diržai susidėvėjo, stringa ar yra pažeisti – juos būtina keisti. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama KIA CARENS IV automobiliui?


Saugos diržai turi būti pasirenkami pagal konkretų KIA CARENS IV automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.