JEEP RENEGADE Closed Off-Road Vehicle Stogo oro pagalvės | partecha.lt

jeep renegade closed off-road vehicle stogo oro pagalvė

JEEP RENEGADE Closed Off-Road Vehicle automobilių stogo oro pagalvės. Ši pagalvė montuojama pagrindinio statramščio viduje, eismo įvykio metu, užfiksavus smūgį, stogo oro pagalvė pilnai išsipučia ir uždengia šoninius langus, taip apsaugant vairuotoją ir keleivius nuo galvos sužeidimų iš šono. 


Naujos JEEP RENEGADE Closed Off-Road Vehicle automobilių stogo oro pagalvės


Platus naujų stogo oro pagalvių pasirinkimas JEEP RENEGADE Closed Off-Road Vehicle automobiliui. Kadangi stogo oro pagalvė yra įmontuota, ji turi būti keičiama kartu su apdailos detalėmis. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama JEEP RENEGADE Closed Off-Road Vehicle automobiliui?


Stogo oro pagalvės turi būti pasirenkamos pagal konkretų JEEP RENEGADE Closed Off-Road Vehicle automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 

Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.