JEEP PATRIOT Aušinimo skysčio temperatūros daviklis | partecha.lt

jeep patriot aušinimo skysčio temperatūros daviklis

JEEP PATRIOT  aušinimo skysčio temperatūros davikliai. Šis daviklis reaguoja į aušinimo skysčio temperatūrą ir siunčia informaciją į valdymo bloką. Tokiu būdu aušinimo skysčio temperatūros indikatorius prietaisų skydelyje rodo variklio temperatūrą. 


Nauji ir naudoti JEEP PATRIOT   aušinimo skysčio temperatūros davikliai


Platus naujų ir naudotų aušinimo skysčio temperatūros daviklių pasirinkimas JEEP PATRIOT automobiliui. Sugedusį jutiklį visuomet būtina pakeisti, dėl jo gedimo gali perkaisti variklis, bus blogai formuojamas kuro-oro mišinys, padidės kuro sąnaudos. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama JEEP PATRIOT automobiliui?


Aušinimo skysčio temperatūros daviklis turi būti pasirenkamas pagal konkretų  JEEP PATRIOT automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 

Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekes pristatome visoje Lietuvoje (Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) ir užsienyje.