hyundai i30 estate saugos diržas

HYUNDAI i30 Estate automobilių saugos diržai. Tai privalomoji saugos sistemos dalis kiekvienoje transporto priemonėje. Saugos diržai tiesiogiai atsakingi už saugumą kelyje bei yra efektyvi priemonė eismo įvykio metu apsauganti vairuotoją bei keleivius. 


Nauji ir naudoti HYUNDAI i30 Estate automobilių saugos diržai


Platus naujų ir naudotų saugos diržų pasirinkimas HYUNDAI i30 Estate automobiliui. Saugos diržai būtini kiekvienoje transporto priemonėje, jeigu diržai susidėvėjo, stringa ar yra pažeisti – juos būtina keisti. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama HYUNDAI i30 Estate automobiliui?


Saugos diržai turi būti pasirenkami pagal konkretų HYUNDAI i30 Estate automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.