ford usa mustang convertible priekinių grotelių komplektas

FORD USA MUSTANG Convertible automobilių priekinės grotelės. Tai automobilio priekyje montuojama dalis, kuri atlieka apdailos funkciją bei uždengia ir apsaugo šalia esančias dalis. Čia galite įsigyti priekines, bamperio bei radiatoriaus groteles savo automobiliui. 


Naujos ir naudotos FORD USA MUSTANG Convertible automobilio priekinės grotelės


Platus naujų ir naudotų priekinių grotelių pasirinkimas FORD USA MUSTANG Convertible automobiliui. Priekinės grotelės yra skirtingos, jos skiriasi savo išvaizda, dydžiu, todėl yra pritaikomos individualiai kiekvieno automobilio modeliui, suteikiant automobilio priekiui estetinį vaizdą. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

FORD USA MUSTANG Convertible Priekinių grotelių komplektas

P-5256, Partecha

Tinka: 2014-2017 Ford Mustang visiems modeliams..

Price: 135.00€ Ex Tax: 111.57€

FORD USA MUSTANG Convertible Priekinių grotelių komplektas

P-6265, Partecha

Tinka: 2014-2017 Ford Mustang visiems modeliams..

Price: 135.00€ Ex Tax: 111.57€

Kaip žinoti jog detalė tinkama FORD USA MUSTANG Convertible automobiliui?


Visos priekinės grotelės yra skirtingos ir turi būti pasirenkamos pagal konkretų FORD USA MUSTANG Convertible automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.