FORD TRANSIT Box Pakaba | partecha.lt

ford transit box Žarna, degalų išsiliejimo apsauga

FORD TRANSIT Box automobilių pakaba ir jos dalys. Tai sistema, kurios funkcija išlaikyti kėbulą tam tikrame aukštyje bei užtikrinti komfortą važiavimo metu. Įsigykite pagrindines pakabos sistemos dalis: amortizatoriai, šarnyras, pakabos stratramstis, stebulė, pasukamojo veleno sujungimas, stabilizatorius, pneumatinė pakaba, įvorės, rato guolis, spyruoklės, valdymo svirtis, vairo traukės ir antgaliai. 


Nauja ir naudota FORD TRANSIT Box automobilio pakaba ir jos dalys 


Platus naujų ir naudotų pakabos dalių pasirinkimas FORD TRANSIT Box automobiliui. Pakabos dalis itin veikia kelio nelygumai, temperatūrų pokyčiai, dėl kurių dalys ilgainiui dėvisi ir jas reikia keisti naujomis. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

FORD TRANSIT Box (FA_ _) Žarna, degalų išsiliejimo apsauga (1761934)

P-1182, Partecha

Tinka FORD TRANSIT MK7 MK8 CUSTOM 2.2 TDCI..

Price: 35.00€ Ex Tax: 28.93€

FORD TRANSIT Box (FA_ _) Žarna, degalų išsiliejimo apsauga (3S7Q9K022CC)

P-1179, Partecha

Tinka Ford Mondeo MK3, Transit MK6..

Price: 22.85€ Ex Tax: 18.88€

Kaip žinoti jog detalė tinkama FORD TRANSIT Box automobiliui?


Pakabos sistemos dalys turi būti pasirenkamos pagal konkretų FORD TRANSIT Box automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 

Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.