FORD TRANSIT Box Kėbulas | partecha.lt

ford transit box egr vožtuvas

FORD TRANSIT Box automobilių kėbulo dalys. Automobilio kėbulas – tai dalis, sudaranti ertmę keleiviams vežti, kartu jungianti ir kitas automobilio dalis bei komponentus. Įsigykite pagrindines kėbulos dalis savo automobiliui: bagažinės, buferio, durų dalys, priekinės grotelės, apdailos juostos, slenksčiai, sparnai, spoileriai, žibintai, veidrodėliai ir kt. 


Naujos ir naudotos FORD TRANSIT Box automobilio kėbulo dalys


Platus naujų ir naudotų kėbulo dalių pasirinkimas FORD TRANSIT Box automobiliui. Beveik visos kėbulo dalys yra išorėje, todėl yra veikiamos aplinkos veiksnių ir ilgainiui dėvisi, todėl susidėvėjusias, pažeistas korozijos ar eismo įvykio metu apgadintas dalis būtina pakeisti. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

FORD TRANSIT Box EGR vožtuvas (BK2Q9D475CB)

P-1973, Partecha

..

Price: 68.45€ Ex Tax: 56.57€

Kaip žinoti jog detalė tinkama FORD TRANSIT Box automobiliui?


Visos kėbulo dalys yra skirtingos ir turi būti pasirenkamos pagal konkretų FORD TRANSIT Box automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.