FORD MONDEO IV Pakaba | partecha.lt

ford mondeo iv Žarna, degalų išsiliejimo apsauga

FORD MONDEO IV automobilių pakaba ir jos dalys. Tai sistema, kurios funkcija išlaikyti kėbulą tam tikrame aukštyje bei užtikrinti komfortą važiavimo metu. Įsigykite pagrindines pakabos sistemos dalis: amortizatoriai, šarnyras, pakabos stratramstis, stebulė, pasukamojo veleno sujungimas, stabilizatorius, pneumatinė pakaba, įvorės, rato guolis, spyruoklės, valdymo svirtis, vairo traukės ir antgaliai. 


Nauja ir naudota FORD MONDEO IV automobilio pakaba ir jos dalys 


Platus naujų ir naudotų pakabos dalių pasirinkimas FORD MONDEO IV automobiliui. Pakabos dalis itin veikia kelio nelygumai, temperatūrų pokyčiai, dėl kurių dalys ilgainiui dėvisi ir jas reikia keisti naujomis. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama FORD MONDEO IV automobiliui?


Pakabos sistemos dalys turi būti pasirenkamos pagal konkretų FORD MONDEO IV automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 

Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.