FORD Focus III Buferio dalys | partecha.lt

ford focus iii radiatoriaus grotelės

FORD Focus III automobilių buferio dalys. Buferis tarsi išorinė automobilio apsauga, apdailos dalis, sugerianti smūgius susidūrimo metu. Buferį sudaro įvairios dalys, kurias galite įsigyti savo automobilio modeliui: radiatoriaus grotelės, bamperio grotelės, rėmas, priekinis tempimo kilpos dangtelis bei kitos bamperio dalys.  


Naujos ir naudotos FORD Focus III automobilio buferio dalys


Platus naujų ir naudotų buferio dalių pasirinkimas FORD Focus III automobiliui. Buferio dalis būtina keisti naujomis jeigu yra mechaninių pažeidimų, dalys yra pažeistos korozijos, bei kitais atvejais kai jos neatlieka savo funkcijų ar kelia pavojų kelionėms. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 


Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama FORD Focus III automobiliui?


Visos buferio dalys yra skirtingos ir turi būti pasirenkamos pagal konkretų FORD Focus III automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.