FIAT 500E Vairo oro pagalvės | partecha.lt

fiat 500e vairo oro pagalvė

FIAT 500E automobilių vairo oro pagalvės. Saugumo sistemos dalis, vairo oro pagalvės yra įrengtos pačiame vaire, jos padeda apsaugoti vairuotoją eismo įvykio metu nuo galvos, kaklo, veido bei krūtinės sužalojimų.


Naujos FIAT 500E automobilių vairo oro pagalvės


Platus naujų vairo oro pagalvių pasirinkimas FIAT 500E automobiliui. Vairo oro pagalvės turi būti keičiamos naujomis visuomet, jeigu jos buvo išsiskleidusios eismo įvykio metu ar kitais atvejais buvo pažeistos ir nėra efektyvios naudoti. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

FIAT 500E Vairo oro pagalvė (07357264580)

P-10463, Fiat

..

Price: 370.00€ Ex Tax: 305.79€

Kaip žinoti jog detalė tinkama FIAT 500E automobiliui?


Vairo oro pagalvės turi būti pasirenkamos pagal konkretų FIAT 500E automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.