FIAT 500E Panelės | partecha.lt

fiat 500e automobilio salono panelė

FIAT 500E automobilių panelės. Priekinio prietaisų skydelio panelė dengianti visą automobilio salono priekį. Panelė ne tik atlieka interjero funkciją, tačiau ir dengia įvairias automobilio dalis, laidus, daviklius.  


Naujos ir naudotos FIAT 500E automobilių panelės


Platus naujų ir naudotų panelių pasirinkimas FIAT 500E automobiliui. Panelės yra veikiamos saulės, temperatūrų pokyčių, todėl ilgainiui linkusios prarasti savo pirminę išvaizdą. Taip pat panelės gali būti keičiamos jeigu buvo apgadintos eismo įvykio metu. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama FIAT 500E automobiliui?


Panelės turi būti pasirenkamos pagal konkretų FIAT 500E automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.