bmw 5 užvedimo raktas

BMW 5 automobilių nuotolinis valdymas, centrinis užraktas. Tai centrinio rakinimo sistema, kuri atsakinga už visų transporto priemonės durelių atrakinimą, užrakinimą bei kitas komandas. Centrinio užrakto sistema veikia ir kai automobilis įjungtas ir kai yra išjungtas. 


Naujas ir naudotas BMW 5 automobilių nuotolinis valdymas, centrinis užraktas


Platus naujų ir naudotų nuotolinio valdymo, centrinio užrakto pasirinkimas BMW 5 automobiliui. Nuotolinis valdymas, centrinis užraktas yra keičiamas po trumpo kontakto jungimo, didelių mechaninių pažeidimų ar kitų aplinkybių, dėl kurių užraktas neveikia. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 


Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama BMW 5 automobiliui?


Nuotolinis valdymas, centrinis užraktas turi būti pasirenkamas pagal konkretų BMW 5 automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.