bmw 5 touring priekinis tempimo kilpos dangtelis

BMW 5 Touring automobilių buferio dalys. Buferis tarsi išorinė automobilio apsauga, apdailos dalis, sugerianti smūgius susidūrimo metu. Buferį sudaro įvairios dalys, kurias galite įsigyti savo automobilio modeliui: radiatoriaus grotelės, bamperio grotelės, rėmas, priekinis tempimo kilpos dangtelis bei kitos bamperio dalys.  


Naujos ir naudotos BMW 5 Touring automobilio buferio dalys


Platus naujų ir naudotų buferio dalių pasirinkimas BMW 5 Touring automobiliui. Buferio dalis būtina keisti naujomis jeigu yra mechaninių pažeidimų, dalys yra pažeistos korozijos, bei kitais atvejais kai jos neatlieka savo funkcijų ar kelia pavojų kelionėms. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 


Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama BMW 5 Touring automobiliui?


Visos buferio dalys yra skirtingos ir turi būti pasirenkamos pagal konkretų BMW 5 Touring automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.