AUDI Q3 Alyvos karteris | partecha.lt

audi q3 alyvos karteris

AUDI Q3 automobilių alyvos karteris. Tai rezervuaras, esantis žemiausioje variklio dalyje. Alyvos karteryje yra variklio sutepimui reikalinga alyva, kuri iš karterio, siurblio pagalba yra tiekiama į variklį.  


Nauji ir naudoti AUDI Q3 automobilių alyvos karteriai


Platus naujų ir naudotų alyvos karterių pasirinkimas AUDI Q3 automobiliui. Alyvos karterį būtina keisti jeigu jis turi mechaninių pažeidimų, pažeistas korozijos, ar buvo pramuštas. Važiuoti su pažeistu karteriu negalima, todėl jį visuomet būtina keisti. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 


Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI Q3 automobiliui?


Alyvos karteriai turi būti pasirenkami pagal konkretų AUDI Q3 automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.