AUDI Q3 ABS davikliai | partecha.lt

audi q3 abs daviklis

AUDI Q3 automobilių ABS davikliai. Tai stabdžių sistemos dalis montuojama kiekviename automobilio rate. ABS davikliai atsakingi už sklandų automobilio stabdymą, jie neleidžia užsiblokuoti ratams kai automobilis yra stabdomas. 


Nauji ir naudoti AUDI Q3 automobilio ABS davikliai 


Platus naujų ir naudotų ABS daviklių pasirinkimas AUDI Q3 automobiliui. ABS daviklio gedimai gali neigiamai paveikti stabdymo sistemos darbą ir stabdymo efektyvumą, todėl atsiradus šios dalies gedimams ją būtina nedelsiant pakeisti. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 


Show:
Sort By:


Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI Q3 automobiliui?


ABS davikliai turi būti pasirenkami pagal konkretų AUDI Q3 automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.