AUDI Q2 Vairo traukės ir atgaliai | partecha.lt

audi q2 vairo traukės šarnyras

AUDI Q2 automobilių vairo traukės ir atgaliai. Tai svarbi automobilio dalis, kuri perduoda judesį iš vairo kolonėlės į vairo pavarą ir taip  kontroliuoja sinchronizuotą priekinių ratų darbą. Traukių užduotis perduoti judesį ratams, kad sukantis vairui, tvarkingai ir tinkamai suktųsi ratai.


Naujos ir naudotos AUDI Q2 automobilių vairo traukės ir atgaliai


Platus naujų ir naudotų vairo traukių ir atgalių pasirinkimas AUDI Q2 automobiliui. Vairo traukės turi būti keičiamos poromis, taip pat jas keičiant rekomenduojamas ir atgalių keitimas. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI Q2 automobiliui?


Vairo traukės ir atgaliai turi būti pasirenkami pagal konkretų AUDI Q2 automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekes pristatome visoje Lietuvoje (Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) ir užsienyje.