AUDI A7 Sportback Alsuokliai | partecha.lt

audi a7 sportback karterio alyvos atskyriklis

AUDI A7 Sportback automobilių alsuokliai. Tai vamzdelis su vožtuvu jame. Alsuoklis jungia variklio bloką su oro įsiurbimo žarna. Visas dujų perteklius per alsuoklio vamzdelį patenka į įsiurbimo kolektorių. Tam, kad karteryje nesusidarytų vakuumas, kitas vamzdelis tiekia šviežia orą, todėl alsuoklis itin svarbi variklio, bei karterio sistemos dalis.  


Nauji ir naudoti AUDI A7 Sportback automobilių alsuokliai 


Platus naujų ir naudotų alsuoklių pasirinkimas AUDI A7 Sportback automobiliui. Alsuokliai ilgainiui gali užsikimšti bei tapti neefektyvūs, dėl šios priežasties karteryje gali susidaryti slėgis bei neefektyvus alyvos tiekimas, todėl pažeistus alsuoklius būtina keisti. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:


Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI A7 Sportback automobiliui?


Alsuoklis turi būti pasirenkamas pagal konkretų AUDI A7 Sportback automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.