AUDI A6 Variklio pagalvės | partecha.lt

audi a6 variklio montavimas

AUDI A6 automobilių variklio pagalvės. Tai detalė laikanti variklį pritvirtintą prie kėbulo. Važiuojant automobiliu variklis keičia savo padėtis, todėl pagalvės užduotis išlaikyti jį stabilų bei sugerti ir slopinti vibracijas. 


Naujos ir naudotos AUDI A6 automobilių variklio pagalvės


Platus naujų ir naudotų variklio pagalvių pasirinkimas AUDI A6 automobiliui. Variklio pagalvių gedimus gali sukelti padidėjusi variklio vibracija, mechaniniai pažeidimai bei nusidėvėjimas. Pagalvės gali suplyšti, o gedimai gali būti jaučiami padidėjusia vibracija, variklio triukšmu. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI A6 automobiliui?


Variklio pagalvės turi būti pasirenkamos pagal konkretų AUDI A6 automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.