AUDI A6 Termostatas | partecha.lt

audi a6 termostatas

AUDI A6 automobilių termostatai – vieni svarbiausių aušinimo sistemos elementų. Kai variklis yra šaltas, termostato funkcija yra reguliuoti aušinimo sistemą, kad aušinimo skystis cirkuliuotų tik sistemoje. Esant šiltam varikliui, termostatas reguliuoja aušinimo skysčio cirkuliaciją ne tik variklyje, bet ir per radiatorių.


Nauji ir naudoti AUDI A6 termostatai


Platus naujų ir naudotų termostatų pasirinkimas AUDI A6 automobiliui. Dažniausias termostatų gedimas, jų užstrigimas, kas gali daryti įtaką variklio perkaitimui, todėl ši dalis turi būti keičiama nedelsiant. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI A6 automobiliui?


Termostatas turi būti pasirenkamas pagal konkretų AUDI A6 automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.