AUDI A4 Avant Turbina | partecha.lt

audi a4 avant turbina

AUDI A4 Avant automobilių turbinos. Turbokompresorius yra skirtas efektyviam ir sklandžiam variklio darbui. Turbina yra varoma išmetamųjų dujų, ji velenu sujungta su kompresoriumi, pumpuojančiu orą į variklį. Turbina gerina variklio darbą bei ekonomiškai paskirsto degalų sunaudojimą. 


Naujos ir naudotos AUDI A4 Avant automobilių turbinos


Platus naujų ir naudotų turbinų pasirinkimas AUDI A4 Avant automobiliui. Apie turbinos gedimus gali išduoti sumažėjusi variklio trauka, išmetamos keistos spalvos dujos. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI A4 Avant automobiliui?


Turbinos turi būti pasirenkamos pagal konkretų AUDI A4 Avant automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.