AUDI A4 Avant Stabdžių diskas | partecha.lt

audi a4 avant stabdžių diskas

AUDI A4 Avant automobilių stabdžių diskas. Tai stabdžių sistemos dalis, kuri atsakinga už transporto priemonės sulėtinimą, stabdymą bei stabilumą kelyje. Stabdžių diskai gali būti ketiniai, karboniniai, keraminiai.Ventiliuojami arba ne, taip pat su kiaurai einančiomis arba pailgintomis skylėmis. 


Nauji AUDI A4 Avant automobilių stabdžių diskai


Platus naujų stabdžių diskų pasirinkimas AUDI A4 Avant automobiliui. Stabdžių diskus rekomenduojama keisti kas 30-40 tūkstančių nuvažiuotų kilometrų, jų tarnavimo laikas taip pat priklauso ir nuo vairavimo stiliaus ypatumų. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI A4 Avant automobiliui?


Stabdžių diskai turi būti pasirenkami pagal konkretų AUDI A4 Avant automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.