AUDI A4 Avant Temperatūros ir slėgio jutikliai | partecha.lt

audi a4 avant slėgio jutiklis

AUDI A4 Avant automobilio įvairių sistemos dalių jutikliai. Šios detalės nustato įvairius parametrus, užfiksuoja pakitimus, reikalingą informaciją ir ją siunčią atitinkamiems prietaisams kaip komandą ar reikalingą informaciją. Jutikliai gali informuoti apie esančias kliūtis, apie automobilio dalių gedimus, bei kitą informaciją svarbią efektyviam automobilio veikimui. 


Nauji ir naudoti AUDI A4 Avant jutikliai 


Platus naujų ir naudotų jutiklių pasirinkimas AUDI A4 Avant automobiliui. Galite rinktis iš plataus jutiklių–daviklių pasirinkimo: parkavimo davikliai, smūgio davikliai, atstumo davikliai, alyvos spaudimo jutikliai, padangų slėgio davikliai bei dar daugelis kitų jutiklių Jūsų automobiliui.  

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI A4 Avant automobiliui?


Visi jutikliai yra skirtingi ir  turi būti pasirenkami pagal konkretų AUDI A4 Avant automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 

Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.