AUDI A4 Avant Salono ventiliatorius | partecha.lt

audi a4 avant salono ventiliatorius

AUDI A4 Avant salono ventiliatoriai – užtikrina komfortą kelionių metu bei atvėsina transporto priemonės saloną. Salono ventiliatorius ne tik užtikrina patogumą, šviežią ir gaivų orą automobilio salone, tačiau ir gerina aušinimo skysčio cirkuliaciją. 


Nauji ir naudoti AUDI A4 Avant salono ventiliatoriai


Platus naujų ir naudotų ventiliatorių pasirinkimas AUDI A4 Avant automobiliui. Salono ventiliatoriai gali sugesti dėl perkaitimo, ar dėl kitų elektros grandinės gedimų, todėl visais atvejais turi būti keičiami naujais. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI A4 Avant automobiliui?


Salono ventiliatorius turi būti pasirenkamas pagal konkretų AUDI A4 Avant automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 

Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.