AUDI A4 Avant Lambda zonda | partecha.lt

audi a4 avant lambda jutiklis

AUDI A4 Avant automobilio lambda valdymas – tai nedidelis deguonies daviklis, naudojamas geresniam katalizatoriaus panaudojimui bei efektyviam dujų išmetimo sistemos darbui. 


Nauji ir naudoti AUDI A4 Avant lambda valdymo mechanizmai


Platus naujų ir naudotų lambda valdymo mechanizmų pasirinkimas AUDI A4 Avant automobiliui. Lambda valdymas veikia labai sudėtingomis sąlygomis – jų jutikliai yra nuolat apiplaunami karštų išmetamųjų dujų srautu, daviklis yra nuolat veikiamas virpesių, drėgmės ir aukštos temperatūros, todėl ilgainiui gali sugesti ir būti keičiamas nauju. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 


Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI A4 Avant automobiliui?


Lambda valdymas turi būti pasirenkamas pagal konkretų AUDI A4 Avant automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.