AUDI A4 Avant Panelės | partecha.lt

audi a4 avant automobilio salono panelė be hud

AUDI A4 Avant automobilių panelės. Priekinio prietaisų skydelio panelė dengianti visą automobilio salono priekį. Panelė ne tik atlieka interjero funkciją, tačiau ir dengia įvairias automobilio dalis, laidus, daviklius.  


Naujos ir naudotos AUDI A4 Avant automobilių panelės


Platus naujų ir naudotų panelių pasirinkimas AUDI A4 Avant automobiliui. Panelės yra veikiamos saulės, temperatūrų pokyčių, todėl ilgainiui linkusios prarasti savo pirminę išvaizdą. Taip pat panelės gali būti keičiamos jeigu buvo apgadintos eismo įvykio metu. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis. 

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI A4 Avant automobiliui?


Panelės turi būti pasirenkamos pagal konkretų AUDI A4 Avant automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.