AUDI A4 Avant Antrinis oro siurbliai | partecha.lt

audi a4 avant antrinis oro siurblys

AUDI A4 Avant automobilio oro siurblys, antrinis oro įsiurbimas. Visos įsiurbimo sistemos automobilyje paskirtis yra aprūpinti variklį švariu ir filtruotu oru, kuris yra reikalingas kurui deginti. 


Naujas AUDI A4 Avant automobilio oro siurblys, antrinis oro įsiurbimas


Platus naujų oro siurblių, antrinio oro įsiurbimo dalių pasirinkimas AUDI A4 Avant automobiliui. Antrinis oro siurblys ilgainiui yra linkęs susidėvėti, užstrigti ar užsikimšti, todėl jį būtina keisti nauju. Apie siurblio gedimus gali išduoti netolygus variklio garsas, didesnės kuro sąnaudos. Partecha siūlo platų prekių asortimentą ir konkurencingą kainą. Užsukite jau dabar! Užsisakykite internetu greitai ir patogiai geromis kainomis.

Show:
Sort By:

Kaip žinoti jog detalė tinkama AUDI A4 Avant automobiliui?


Oro siurblys, antrinis oro įsiurbimas turi būti pasirenkamas pagal konkretų AUDI A4 Avant automobilio modelį. Pakanka žinoti konkretų automobilio modelį, arba patikrinti senos detalės informaciją, tikslią detalę galima atrasti per OEM kodus. 


Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su  detalių pasirinkimu, mielai pakonsultuosime. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt.) taip pat užsenyje.